خرید ممبر فیک ایتا

ممبر فیک ایتا

ممبر فیک ایتا

ممبر فیک ایتا رایگان

خرید ممبر ایتا
خرید ممبر فیک ایتا ؟

چرا خرید ممبر فیک ؟ ممبر فیک های فیک برای کانال های تازه تاسیس بسیار کارآمد هستند، کانال های تازه تاسیس در هنگام تبلیغات در دریافت ممبر فیک فیک ایتا بسیار با مشکل روبرو می شوند، ممبر فیکهای فیک برای جوین شدن به یک کانال به تعداد ممبر فیکهای آن کانال توجه بسیار می کنند و در صورت پایین بودن اعضا اکثرا به کانال اضافه نمی شوند، راه حل این مشکل برای این کانال ها خرید ممبر فیک می باشد. توضیحات تکمیلی در زیر به شما عزیزان ارائه می گردد.

**!! تخفیف ویژه خرید ممبر فیک و آفلاین بمدت محدود!! + ۵۰ درصد هدیه **
این ممبر فیک های فیک حدود ۵ تا ۱۰ درصد ریزش دارند که ریزش آن ها را نیز بصورت رایگان جبران می کنیم.

خرید ممبر فیک
تمامی پرداخت های شما نیز فقط به شماره کارت مدیرعامل رسمی شرکت واریز می گردد. ( در صفحه روش های پرداخت آمده است )

خرید ممبر فیک کانال ایتا
برای انجام سفارشات ممبر فیک فقط آی دی کانال کفایت می کند و احتیاجی به لینک جوین یا مدیریت ما در کانال نیست.
خرید ممبر فیک کانال ایتا
معمولا برای ره اندازی کانال ایتا لازم است تعدادی اعضای فیک به کانال اضافه کرد که در مراحل بعد که برای یک کانال تبلیغات انجام می شود ریزش کمتری را شاهد باشید.

اهمیت خرید ممبر فیک ایتا
اکثر کاربرانی که عضو یک کانال می شوند به تعداد اعضای آن کانال اهمیت می دهند به همین منظور لازم است در ابتدای ایجاد یک کانال معمولا بین ۵ تا ۱۰ هزار ممبر فیک ایتا خریداری شود.

خرید ممبر فیک ارزان
خرید ممبر فیک از ارزان ترین روش ها برای اضافه کردن ممبر فیک به کانال می باشد. این ممبر فیک ها فقط تعداد اعضای کانال شما را افزایش می دهند و به هیچ عنوان بازدید ندارند.

خرید ممبر فیک کانال ایتا
تعرفه تصویر بالا فقط برای ممبر فیک کانال ایتا می باشد و هزینه برای خرید ممبر فیک کانال ایتا متفاوت می باشد.

برای انجام سفارش ممبر فیک کانال فقط دادن آی دی کانال کفایت می کند، کانال را باید در حالت عمومی قرار دهید و آی دی را برای ما ارسال کنید. در ضمن احتیاج نیست که ما را مدیر کانال خود بکنید، فقط آی دی کانال از شما گرفته می شود و طی زمان ۱-۲ ساعت برای هر ۱ کا ممبر فیک، تحویل داده می شود.

خرید ممبر فیک ایتا
هزینه خرید ممبر فیک ایتا برای هر ۱ کا ممبر فیک 30 هزار تومان می باشد. برای انجام سفارش نیز فقط لینک کفایت می کند.

خرید ممبر فیک ایتا ارزان
ممبر فیک های فیک معمولا هیچ ریزشی ندارند و اگر شما مشاهده می کنید که ممبر فیکهایی که بعضی همکاران به شما ارائه می کنند بعنوان ممبر فیک و ریزش دارند بدلیل این است که این دسته از همکاران از نرم افزارهای ممبر فیک گیر استفاده می کنند که معمولا استفاده کننده های این نرم افزارها خود صاحبان کانال ها هستند و این باعث ریزش بعد از ۲-۳ روز از سفارش شما می شود.

خرید ممبر فیک بدون ریزش
اکثر این اعضا از شماره های مجازی استفاده می کنند تا عضو کانال ها شوند به همین دلیل اکثر این اعضا ریزش ندارند. ریزش ممبر فیکهایی که ما به مشتریان خود اضافه می کنیم کمتر از ۵ درصد هست یعنی در صورت خرید ۱۰۰۰ ممبر فیک ازما حداکثر پس از گذشت ۱ ماه ۵۰ نفر می باشد.

خرید ممبر فیک
تعرفه خرید ممبر فیک با کانال متفاوت است، این تعرفه برای خرید ۱۰۰۰ عضو فیک ۲۵ هزار تومان می باشد.

۱۰۰ ممبر فیک رایگان
مشتریان عزیز با سفارش دادن ۱ کا ممبر فیک بعنوان هدیه ۱۰۰ ممبر فیک رایگان دریافت می کنند.

خرید ممبر فیک برای کانال ایتا
معمولا کانال های تازه تاسیس مجبور به استفاده ممبر فیک برای راه اندازی کانال خود هستند، زیرا در هنگام تبلیغات یک کانال کاربران برای عضو شدن به یک کانال حتما تعداد اعضای آن کانال را در نظر می گیرند.

فروش ممبر فیک
فروش ممبر فیک بدون ریزش و تحویل در کمترین زمان ممکن. برای سفارش با ما در ارتباط باشید.

لطف می کنید برای ثبت سفارش به ایتا خط پیغام ارسال کنید.

خرید ممبر فیک ایتا در کمترین زمان ممکن
سفارشات زیر ۵ کا در کمتر از ۱۲ ساعت تحویل داده می شود

سفارشات ممبر فیک هر ۱ کا یا ۱۰۰۰ ممبر فیک تقریبا ۱-۲ ساعت زمان می برد، سفارش های کمتر از ۵ کا در همان روز سفارش انجام می شود و سفارشات بالای این مقدار حداکثر در ۲۴ ساعت انجام می شود.

سفارشات ممبر فیکهای فیک ایتا معمولا زمان بیشتری می برد، زمان انجام سفارشات ممبر فیک اد اجباری و ممبر فیک با روش پاپ آپ نوتیفیکیشن حداقل زمان انجام سفارش ۱۲ ساعت و حداکثر آن ۳۶ ساعت می باشد.

در این نوع سفارشات بدلیل طولانی بودن صف سفارشات زمان بیشتری می برد تا نوبت به سفارش شما برسد به همین دلیل زمان تحویل دادن این سفارشات طولانی تر بوده.

برای سفارشات اد اجباری و پاپ آپ برای انجام سفارش باید لینک جوین را برای ما ارسال کنید، برای بدست آوردن لینک جوین کانال باید، کانال ایتا مورد نظر را به حالت پرایوت یا خصوصی تغییر دهید ، پس از تغییر ایتا یک لینک به شما میدهد که آن لینک جوین مورد نیاز ماست، پس از بدست آوردن لینک جوین، کانال را به حالت اولیه ( عمومی یا پابلیک ) برگردانید تا نام کانال شما را نگیرند.

برای آموزش بدست آوردن لینک جوین از کانال ایتا می توانید همین متن را در گوگل جستجو کنید و آموزش تصویری آن را مشاهده کنید.

ممبر فیک ایتا – خرید ممبر فیک- ممبر فیک رایگان
ممبر فیک – خرید ممبر فیک- ممبر فیک رایگان
ممبر فیک – خرید ممبر فیک- ممبر فیک رایگان
ممبر فیک – خرید ممبر فیک- ممبر فیک رایگان
ممبر فیک – خرید ممبر فیک- ممبر فیک رایگان
ممبر فیک- خرید ممبر فیک-ممبر فیک رایگان-llfvtd;-llfv td; jg’vhl-ممبر فیک,خرید ممبر فیک,ممبر فیک رایگان,ممبرفیک,ممبر فیک ایتا,ممبر فیک ایتا رایگان
ممبر فیک- خرید ممبر فیک-ممبر فیک رایگان-llfvtd;-llfv td; jg’vhl-ممبر فیک,خرید ممبر فیک,ممبر فیک رایگان,ممبرفیک,ممبر فیک ایتا,ممبر فیک ایتا رایگان

ممبر فیک ایتا-خرید ممبر فیک ایتا-ممبر فیک ایتا-ممبر واقعی ایتا-ممبر فیک رایگان ایتا-خرید ممبر واقعی کانال ایتا,خریدممبر فیک کانال ایتا,ممبر واقعی کانال ایتا


TAG


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *