ممبر ایتا

توقف فروش ممبر ایتا

توقف فروش ممبر ایتا

فروش ممبر ایتا تا اطلاع ثانوی غیرفعال شد.

امکانات مثال‌ زدنی اپلیکیشن ایتا، نه تنها باعث شده این نرم‌ افزار به عنوان ابزار اصلی تماس و برقراری ارتباط ما ایرانیان تبدیل شود، بلکه محلی برای کسب درآمد و جذب مشتری شده است.

اگر یک کانال ایتای دارید، به احتمال زیاد مطلع هستید که افزایش ممبر ایتا و جذب مخاطب در آن، کاری بسیار دشوار است که نیاز به صرف زمان برای تولید محتوا دارد. اما از سوی دیگر، کسب‌ و‌ کارهای بسیاری هستند که قصد دارند یک شبه راه صد ساله را طی کنند تا بتوانند در کوتاه‌ ترین زمان و با کم‌ ترین هزینه، محصولات خود را معرفی کنند.

همین بازار داغ ایتا، سبب به وجود آمدن کسب‌ و کاری نو شده است؛ کسب‌ و‌ کاری که خرید و فروش اعضای ایتا محور اصلی آن است. تقاضای ادمین کانال‌ ها برای افزایش ممبر ایتا به حدی است که بسیاری از آژانس‌های تبلیغاتی نیز در ارائه این خدمات پیش قدم شده‌ اند.

چنانچه برای اولین بار است که عبارت افزایش ممبر ایتا به گوشتان می‌ خورد، باید بگوییم در این روش هیچ نوع تبلیغ یا محتوایی بین کانال و کاربر رد و بدل نمی‌شود. چگونه؟

خب، در جواب باید گفت ممبرهای جدید از طریق برخی اپلیکیشن‌ های نصب شده بر روی تلفن همراه به کانال اضافه می‌ شوند.

ما نیز در سایت ایتا تلاش می‌ کنیم تا با استفاده از جدیدترین روش‌ های موجود، چنین خدماتی را به افراد علاقمند ارائه کنیم. هرچند که هیچ‌ وقت، چنین روش تبلیغاتی را به مشتریان خود پیشنهاد نمی‌ کنیم (در ادامه توضیح خواهیم داد!).

به همین دلیل، تصمیم گرفتیم در این مطلب، روش‌های موجود برای افزایش ممبر ایتا را معرفی کنیم تا علاقمندان به این نوع خدمات، روش عملکرد آن را بشناسند.

افزایش ممبر ایتا به چه شکل است؟
بهتر است بدانید که افزایش ممبر ایتا به چند روش مختلف انجام می‌شود. در ادامه این روش‌ها را بررسی می‌کنیم:

افزایش اختیاری ممبر ایتا
در افزایش اختیاری ممبر ایتا، لینک کانال به طور اوتوماتیک بر روی ایتا کاربران نشان داده می‌ شود. به این ترتیب، کاربر با مشاهده موضوع کانال و تایید پیام عضویت، به اعضای کانال شما اضافه می‌ شود.

افزایش اجباری ممبر ایتا
در این روش از افزایش ممبر، کاربرانی که بعضی از اپلیکیشن‌ های فارسی را بر روی موبایل خود نصب دارند (مثلا اپلیکیشن‌ های غیر رسمی ایتا)، به شکل خودکار و بدون اجازه به عضویت اعضای کانال ایتا شما در می‌ آیند.

در ادامه همین مقاله به شما توضیح می‌ دهیم که چرا این روش، تاثیرگذاری اندکی بر کسب‌ و‌ کار شما خواهد داشت.

افزایش ممبر به صورت فیک
در این روش از افزایش ممبر، کاربرانی که ایتا آن‌ ها با شماره کشورهای مختلف ایجاد شده به لیست اعضای کانال شما اضافه می‌ شوند. همچنین در صورتی که ایتا، متوجه غیر فعال بودن اعضای کانال شود، آن‌ ها را از فهرست شما پاک می‌ کند.

اگر علاقمندید درباره روش‌های افزایش ممبر ایتا بیشتر بدانید، پیشنهاد می‌ کنیم به آدرس http://www.eitaapp.ir/ مراجعه نمایید.

آیا افزایش ممبر ایتا در فروش بیشتر محصولات تاثیر دارد؟
قطعاً پاسخ منفی است زیرا تاثیر این روش به قدری کم و کوتاه مدت است که نمی‌ تواند کسب و کار شما را دگرگون کند و معمولاً به شانس بستگی دارد.

اجازه دهید به این شکل توضیح دهیم. خود را به عنوان یک کاربر ایتا تصور کنید که مرتباً پیغام‌ هایی برای عضویت در کانال‌ های مختلف دریافت می‌ کند. آیا همه این کانال‌ ها را با دقت و حوصله بررسی کرده و به عضویت آن‌ها در می‌ آیید؟ خیر! قطعاً پس از مدتی نه تنها این کانال‌ها را ترک می‌ کنید، بلکه از تعداد زیاد نوتیفیکیشن‌ ها اعصابتان خرد خواهد شد!

روش افزایش ممبر اجباری نیز، راهکاری غیر اخلاقی است که کاربران را بدون اجازه به عضویت کانال‌ های ایتا در می‌آورد. بهتر است بار دیگر خود را جای کاربران قرار دهید. آیا علاقه دارید هر بار که اپلیکیشن ایتا خود را باز می‌ کنید، تعداد زیادی کانال که حتی نمی‌ دانید چگونه به لیست کانال‌های مورد علاقه‌ تان اضافه شده‌ اند را بر روی صفحه نمایشگر تلفن همراه خود مشاهده کنید؟ نه تنها خوشحال نمی‌ شوید، بلکه در همان ابتدا به دنبال راه حلی برای توقف آن خواهید بود!

افزایش ممبر ایتا به صورت فیک نیز نیاز به توضیح ندارد. اعضای غیر فعال یک کانال به هیچ‌ وجه نمی‌ توانند کسب‌ و‌ کار شما را متحول کنند. از خود بپرسید چطور ممکن است کاربران غیر‌فعال به تجارت‌ تان کمک کنند؟

بنابراین، اگر از خدمات افزایش ممبر استفاده می‌ کنید، دیر یا زود منتظر اُفت تعداد اعضای کانال خود باشید! بارها اتفاق افتاده که علی‌ رغم توصیه‌ های کارشناسان دید و گرام، بسیاری از مشتریان به دلیل ارزان بودن و سرعت بالای افزایش ممبر ایتا، از این خدمات استفاده کرده‌ اند و پس از مدتی، از بازدهی پایین این نوع تبلیغات متعجب شده‌اند.

اما راه حل این موضوع چیست؟ چگونه می‌ توان به شکلی صحیح و اصولی هم اعضای کانال ایتا را زیاد کرد و هم محصولات خود را به فروش رساند؟

پاسخ ساده‌تر از آن است که تصور می‌کنید …

تبلیغات بازدیدی ایتا ایتا

شاید بتوان گفت تبلیغات بازدیدی ایتا، رایج‌ ترین و یکی از پربازده‌ترین روش‌ های تبلیغات در ایتا است. در این نوع از تبلیغات ایتا، یکی از پُست‌ های شما برای رسیدن به تعداد مشخصی از بازدید در کانال‌ های معروف و پربازدید به نمایش گذاشته می‌ شود و تا زمانی که به تعداد مورد نظر برسد، این روند ادامه پیدا می‌کند.

یکی از دلایل تاثیرگذاری تبلیغات بازدیدی این است که شما در همان قدم اول موضوع فعالیت و محتوای خود را با کاربران در میان می‌ گذارید. در چنین شرایطی، کاربر با انتخاب خود عضو کانال شما می‌ شود. مطمئناً دلیل اصلی موفقیت این نوع تبلیغات ارائه حق انتخاب به کاربران است.

با این حال، تبلیغات بازدیدی در سامانه ایتا کمی متفاوت است. ما در دیدگرام، کانال‌های معروف و پربازدید نمایش‌ دهندۀ تبلیغات را بر اساس موضوع دسته‌بندی کرده‌ایم. به این ترتیب با ثبت نام در سامانه ایتا شما می‌توانید تنها کانال‌ هایی را جهت نمایش تبلیغات انتخاب کنید که از لحاظ موضوعی با فعالیت شما مرتبط هستند.

این دسته‌ بندی دقیق باعث می‌ شود که شما مشتریان واقعی، مخاطبان اصلی تبلیغات شما باشند. مطمئناً چنین هدفمندی به بازدهی بالاتر تبلیغات شما کمک می‌ کند. بنابراین اگر به دنبال تبلیغات بازدیدی هدفمند ایتا هستید، ایتا می‌تواند پل ارتباطی شما بین مخاطبان و کانال‌ های ایتای پربازدید باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره تبلیغات بازدید و موضوعی ایتا به آدرس http://www.eitaapp.ir/ مراجعه نمایید.

همچنین، اگر می‌ خواهید اپلیکیشن خود را به کاربران ایتا معرفی کنید یا آمار بازدید از سایت خود را بالا ببرید، تبلیغات کلیکی ایتا بهترین گزینه موجود است.

ساخت ربات ایتا

امروزه طراحی و ساخت ربات ایتا به یکی از ابزارهای مهم ارتباطی برای شرکت‌ ها و سازمان‌ ها تبدیل شده است. با ساخت ربات ایتا قادر خواهید بود تا اطلاعات کاربران خود را جمع‌ آوری کرده، خدمات خود را به مشتریان ارائه دهید یا حتی یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید.

با کمک ربات ساز ایتا می‌ تواند هر رباتی که می‌ خواهید را طراحی کنید. قابلیت اتصال به درگاه پرداخت، ایجاد منوهای تو در تو، اتصال به RSS، تولید محتوا و اتصال ربات به کانال و آمارگیر دقیق تنها بخشی از امکانات ربات‌ های ایتا هستند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه ساخت ربات ایتا به آدرس http://www.eitaapp.ir/ مراجعه کنید.

افزایش ممبر ایتا، انجام بدهیم یا نه؟

اگر قصد افزایش ممبر ایتا با روش‌های فوق را دارید، باید توجه کنید که حتی در بهترین شرایط نیز باید نگران اُفت شدید تعداد اعضای کانال خود باشید. جالب است بدانید که کانال‌های بسیاری وجود داشتند که پس از افزایش ممبر، ریزش 100% اعضای کانال خود را تجربه کرده‌ اند.

اگر به دنبال روشی تضمینی و مفید برای تبلیغ کانال خود هستید، پیشنهاد ما به شما تبلیغات بازدیدی و موضوعی در ایتا است. همانطور که گفتیم در این شیوه از تبلیغات شما مخاطبان واقعی خود را هدف می‌گیرید که همین موضوع باعث تاثیرگذاری بالای تبلیغات شما خواهد شد.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *